Back to school

Het is weer voorbij die mooie zomer want wat is het een fijne zomer geweest. Heerlijk genoten. Maar helaas aan dit goede komt ook weer een eind.

Genoeg. …..Klaar met die bruine beentjes in de luie zon en hop de wekker gezet en weer naar school. Dat is duidelijke taal voor onze 3 kanjers die hier normaal elke zaterdag werken. In de zomervakantie zijn ze heerlijk op vakantie geweest, maar hebben ze ook extra dagen door de week bij ons gewerkt voor de extra centjes. Ik kan er zo van genieten en mis ze meteen al zodra de schoolbel weer klinkt. Wat een gezelligheid altijd en frisse inbreng in dit walhalla.

Alle drie, Miki, Jinte en Jorrit zijn met een nieuwe studie begonnen. Dus bye bye zomervakantie en HELLO nieuwe medestudenten. Ik ga ze honderduit vragen zodra ik ze zaterdag weer zie.

Dus aan het einde…. zit gelukkig ook weer een nieuw begin.  
Workshops
Wat zijn er vele geweest die toch deze zomervakantie achter hun naaimachine hebben gezeten. Zo waanzinnig leuk dat deze hobby een perfecte besteding is voor je vrije tijd. Vrije tijd die je af en toe gewoon lekker voor jezelf moet creëren.

De workshops van Irene zijn een schot in de roos en menigeen loopt met een zelfgemaakte knuffel rond. Ook dit perfecte plaatje van een kikkerkoning in stijl met de mooie naaimachine zegt al genoeg. Ik word hier helemaal blij van.

De workshops staan op de INGEacademy:

https://ingenaaimachines.nl/academy/

Soms publiceren we de workshops niet, omdat ze al meteen vol zijn geboekt en soms zoek ik nog kandidaten voor de workshop.

Nu zoek ik nog deelnemers voor:
Quilt workshop op 13 september met Sandra Keen voor paper piecing
(patchworktechniek waarbij de stof op een ondergrond van papier genaaid wordt)

en voor de
Movalotas op 27 september.

Ben jij erbij? Geef je op: info@ingenaaimachines.nl    
Workshops
Online event demo Bernina voetjes
Dinsdag 30 september  Bernina geeft de komende maand nog steeds 20% korting op alle naaimachine voetjes. Een ware zonnesteek hebben ze opgelopen zou je denken. Maar ook is het een slimme zet van Bernina. Doordat je nu met zo een grote korting kunt kopen neem je misschien ook dat voetje waar je nog over twijfelde en heb je hiermee toch weer je creativiteit vergroot.

Want hoe leuk zijn al die voetjes toch ook! Wat kun je er veel gemak van hebben. En misschien maak je nóg leukere randen op je project door deze mogelijkheid die er nu is.

Hélène en ik hadden begin deze maand een online event gehouden en alle voetjes in een dik vet uur doorgenomen voor je. Het was superleuk om te doen. We vertellen altijd de extra dingetjes die je ook nog met een of ander voetje kunt doen, wat doorgaans niet in de boekjes staat.

We gaan dit op de laatste dag van de Bernina actie nog eens extra doen. Daarom. Op dinsdag 30 september om 14 uur en om 16 uur geven we dezelfde demonstratie in onze studio. We hebben allebei een microfoon, een 5-tal camera’s om alles ook van heel dichtbij te kunnen laten zien en we hebben jou als online mee-kijker.

We nodigen je uit om je hiervoor op te geven: info@ingenaaimachines.nl

Geef de tijd op die voor jou het fijnste is en we zien en horen je dan graag. Het event is gratis en alles wat je daarna nog wilt bestellen aan Bernina naaimachine-voetjes tot aan ‘s nachts 12 uur is met 20% korting!  
Voetendemo
 SewINGE Sunday
Even een filmpje over de SewINGe Sunday’s. Dat doen we op een zondag tussen 10 en 15 uur en dan 1x in de maand. Het staat op onze site op de eventskalender:

https://ingenaaimachines.nl/evenementen/
Je kunt online meedoen of meedoen in de winkel. En serieus, het is gewoon een feestje. Wat is het altijd toch een heerlijke club fijne mensen bij elkaar. Echt elke SewINGE Sunday komen er ook altijd weer nieuwe enthousiastelingen bij. Dat is toch meer dan geweldig! Dus schroom niet en wees welkom.

Want de goede reden om op zondag je wekker te zetten is wel de SewINGE Sunday!

Het is maar dat je het weet! Altijd welkom, koffie staat klaar.
SEWINGE WARDROBE 2025 – September
 Nu je zwemkleding misschien wel weer ver weg in de kast ligt, heb je weer zin om iets nieuws te maken? Of denk je….. ik heb eigenlijk genoeg, maar niks is echt fris en leuk. Mooi! Dan geef je op en doe mee met de SewINGE Wardrobe, dan maak of vermaak je elke maand iets nieuws voor jezelf om zo je kledingkast stylish in goede vorm te houden.

En je weet het hè, als je er zelf goed uitziet, dan straal je ook de hele dag en kan iedereen van jou genieten. Mail naar: info@ingenaaimachines.nl
Zomer naar herfst inspiratie
 September is een bijzonder mooie maand. Nu nog lekker volop zomer en halverwege deze maand gaan we naar de herfst met zijn pracht van kleurenexplosie. Daarom wil ik ook graag deze kanjer Diana even in het zonnetje zetten met haar meest prachtige zomerse-herfstbladerenjurk die zij gemaakt heeft. Werkelijk een top-inspiratie-bron die Diana.  
SewINGE Wardrobe

Nieuwtjes

Bernina Accessoire Case
Natuurlijk, met een uitgebreide actie van alle naaimachine voetjes met 20% korting, dan vraagt dat om een goed opbergsysteem.

En laten we die dan de komende maand ook met 20% korting aanbieden. TopTopTop.
Bernina Accessoirecase
Digitale prijskaartjes
Yoohooo! Hoe vet is het dat ook wij gewoon digitale prijskaartjes hebben, waardoor de prijs altijd correct is, het artikel gewoonweg lekker duidelijk voor jou is en meteen alles een vaste plek heeft.

Een droom voor elk digi-getal!
Bernina Longarm Quiltmachine
Heb jij ook wel interesse om je skills uit te breiden naar een quiltmachine? Zou je dan een tafel, een hoop-frame of een Pro-frame willen? En wat is het verschil? Wat zou bij jou passen?

Met al deze vragen kun je al terecht op het nieuwe platform van Bernina:

Longarm-quiltmachines – de Q-serie van BERNINA
En het makkelijkste is natuurlijk om naar onze winkel te komen, omdat daar gewoonweg alles staat en te testen is voor je.
Bernina Longarm Quilt - Louis de Uil
Quilt: Louis de Uil door Marianne Knöps, Quilt aan Zee
SEPTEMBER
September is de negende maand van het jaar in de Gregoriaanse kalender. De naam komt van het Latijnse woord “septem”, wat “zeven” betekent. Oorspronkelijk was september de zevende maand van de Romeinse kalender, die begon in maart.

Zo, dat weet je nu dan ook weer maar wat meer mensen weten is dat in Nederland september ook wel “gerstmaand”, “havermaand” of “de andere oogstmaand” genoemd word, omdat het de tweede oogstmaand is voor late graangewassen.

Wel de maand september wordt ook een nieuw “oogstmaand” bij INGEnaaimachines. Veel van onze merken komen met nieuwe dingen……..en kun je zelf gaan “oogsten” wat bij jou het beste past.

HERE WE GO! 
Brother en Manneke Pis
Wat heeft Brother en Manneke Pis het eerste weekend van september gemeen? Een ding is zeker, beide zijn ze mannelijk.Maar ……

We gaan nieuwe items bekijken van dit fantastische merk tijdens een heerlijk weekend in Brussel. Hmmm nu al zo zin in. Daarna kan ik je van alles vertellen, dus geef nog niet alles uit komende week, want het kan zijn dat je het nog hard nodig hebt.
Pfaff
Ook in september krijgen we nieuwe informatie van de machines van het merk Pfaff en ook daar zijn ze ons ontzettend mee aan het ‘teasen’. September is ook echt weer een goede opstartmaand met nieuwe items.
Janome
Mijn septembermaand kan niet meer stuk doordat ook Janome zijn dealer-dag deze maand houdt. Genoten van de zomervakantie, school is weer begonnen en mijn geweldige merken geven deze maand mij weer alle nieuwste en laatste informatie van hun product!
BEKIJK ALLE MERKEN OP ONZE WEBSITE
Mag het voor jou ook gewoon weer af en toe regenen? Het is goed voor de natuur en goed voor onze hobby. Wij vermaken ons wel en ik heb gewoonweg zin in september waar de bladeren langzaam veranderen in een kleurenzee, paddenstoelen omhoogschieten en we ons langzaam gaan voorbereiden voor de wisseling van het seizoen.

Misschien toch nog maar even genieten van alle laatste zonnestralen.
Liefs,
Inge en i*dream-team